zalOOkaj do nas!

Galeria Mallwowa
ul. Malwowa 162
t: +48 531 336 907
salon@rospara.pl

Galeria Młyńska
ul. Młyńska 5, Oborniki
t: +48 531 648 289
mlynska@optykwielkopolski.pl

Optyk Wielkopolski
ul. Lipowa 6/1, Oborniki
t: +48 792 111 940
salon@optykwielkopolski.pl

Szukaj

O nas

Nasza filozofia

Jesteśmy małą rodzinną firmą, jednak cechuje nas wielkie zaangażowanie w naszą pracę. Dzięki wspaniałym i lojalnym klientom możemy rozwijać naszą pasję do optyki i optometrii. To dla naszych Klientów się rozwijamy i tworzymy naszą firmę.

Gwarancja dobrego widzenia

Nasz zespół stanowią doświadczeni specjaliści optyki i optometrii – absolwenci poznańskich wyższych uczelni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy indywidualne podejście do każdego klienta. Oferujemy produkty wysokiej jakości z unikalnym designem. Kierujemy się Waszymi potrzebami i tak właśnie dopasowujemy ofertę. Dlatego w naszych salonach otrzymacie Państwo okulary „skrojone na miarę”. Kupując u nas okulary otrzymacie Państwo „Gwarancję Dobrego Widzenia” – oznacza to że każdy klient jest traktowany indywidualnie, oraz że gwarantujemy dobór najbardziej optymalnej korekcji wzroku dla swoich potrzeb!

Oferujemy bezpłatny 24 miesięczny serwis i wsparcie dla okularów kupionych w naszym salonie. Naprawiamy i ratujemy także okulary niezakupione u nas!