zalOOkaj do nas!

Galeria Mallwowa
ul. Malwowa 162
t: +48 531 336 907
salon@rospara.pl

Galeria Młyńska
ul. Młyńska 5, Oborniki
t: +48 531 648 289
mlynska@optykwielkopolski.pl

Optyk Wielkopolski
ul. Lipowa 6/1, Oborniki
t: +48 792 111 940
salon@optykwielkopolski.pl

Szukaj

Okulary Ic!Berlin Poznań

Wolność w wyrażaniu siebie, nowoczesność, duch wielkiego miasta — takie są okulary Ic!Berlin Poznań. W naszym salonie optycznym kupisz modele prosto od tego niemieckiego projektanta, jak również inne okulary korekcyjne Poznań i okulary przeciwsłoneczne Poznań.

Oprawki Ic!Berlin będą idealnym uzupełnieniem looku każdego, kto ceni sobie niezależność, myśli przyszłościowo i nie boi się iść do przodu. Niemiecka firma tworzy najwyższej jakości ręcznie robione okulary dla każdego, kto ceni indywidualność ponad konformizm.

Zobacz naszą kolekcję okularów Ic!Berlin!

Okulary Ic!Berlin — niemiecka precyzja połączona z nowoczesnością

Ic!Berlin oferuje wysokiej jakości okulary dla ciekawskich umysłów. To niemiecka marka, która narodziła się w Berlinie — prawdziwie zróżnicowanym i inspirującym mieście o nieugiętym duchu. Ic!Berlin został stworzony przez człowieka pozytywnie zakręconego na punkcie okularów — Ralpha Anderla. To perfekcjonista, który do potrzeb i oczekiwań klientów podchodzi z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Ic!Berlin to kreatywność, iście niemiecka precyzja i niezależność. Okulary tej marki mają stanowić alternatywę dla zwyczajności i komercji. Każda para okularów Ic!Berlin powstaje ręcznie, z wyjątkową dbałością o szczegóły.

Oprawki Ic!Berlin Poznań — nasza oferta

Rospara to optyk Poznań, który ceni sobie dobrej jakości oryginalne projekty od światowych twórców, dlatego w swojej ofercie ma również markowe okulary przeciwsłoneczne oraz korekcyjne od Ic!Berlin. Charakterystyczny dla oprawek tej marki jest brak śrubek w zawiasach — to rewolucyjne rozwiązanie zostało zainicjowane właśnie przez berlińskiego projektanta!

W salonie Rospara znajdziesz zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak i oprawki do szkieł korekcyjnych marki Ic!Berlin. Zanim wybierzesz konkretny model, warto sprawdzić swój wzrok. U nas wykonasz również badanie wzroku Poznań, a po badaniu dobierzemy pasujące do Ciebie oprawki.