zalOOkaj do nas!

Galeria Mallwowa
ul. Malwowa 162
t: +48 531 336 907
salon@rospara.pl

Galeria Młyńska
ul. Młyńska 5, Oborniki
t: +48 531 648 289
mlynska@optykwielkopolski.pl

Optyk Wielkopolski
ul. Lipowa 6/1, Oborniki
t: +48 792 111 940
salon@optykwielkopolski.pl

Szukaj

Ray Ban

Okulary Ray Ban Poznań

Oferowane przez nas okulary Ray-Ban Poznań wyróżniają się kształtem oprawek i jakością wykonania. Jest to marka rozpoznawalna na całym świecie, ponadczasowa, która kojarzy nam się z dzielnymi pilotami. Oryginalny design sprawia, że okulary tej firmy są idealne dla osób ceniących ciekawe dodatki do codziennej stylizacji. Są też świetne dla sięgających po unikalne kolekcje okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.

Zapraszamy na badanie wzroku w Poznaniu i dobór soczewek oraz oprawek! W naszym asortymencie znajdziesz wyjątkowe okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban, okulary korekcyjne i akcesoria.


Marka Ray Ban

Marka inna niż wszystkie

Ray-Ban wyróżnia się nawet historią powstania marki. W 1929 roku jeden z amerykańskich generałów zwrócił się z prośbą do firmy Bausch & Lomb o zaprojektowanie i wykonanie okularów dla pilotów US Army Air Corps. Potrzebowali oni ochrony przed intensywnym błękitem nieba, a także soczewek, które nie parowałyby pod kaskiem. Tak powstały okulary, które nie tylko poprawiły widoczność, ale chroniły też przed słońcem. Szybko stały się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych okularów na świecie, a nazwa Ray-Ban miała symbolizować ich zdolność do blokowania szkodliwych promieni.

Okulary Ray-Ban — Poznań

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban zapisały się też w popkulturze. Nosił je Tom Cruise w Top Gun, Sylvester Stallone w filmie Cobra czy John Belushi i Dan Aykroyd w Blues Brothers. Miłośnikiem był też Michael Jackson. Chcesz dołączyć do tego grona? Odwiedź nasz salon i wybierz ulubiony model okularów.

Oprawy marki Ray-Ban dostępne u nas w Poznaniu dodadzą Ci stylu i charakteru. Najpopularniejsze są bardzo wygodne w noszeniu modele Aviator i Wayfarer. Przyjdź do naszego optyka w Poznaniu, zbadaj wzrok oraz dobierz oprawki okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych!

Ray-Ban w salonie Rospara

Ekskluzywny salon optyczny Rospara to miejsce, gdzie znajdziesz eleganckie okulary damskie i męskie. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie dobranie mocy i rodzaju soczewek, ale zależy nam również na wysokiej jakości oprawach okularowych. Dlatego w naszym asortymencie obok tradycyjnych okularów owalnych, prostokątnych czy kwadratowych, znajdziesz wyjątkowe okulary Ray-Ban. Oryginalne modele okularów na potrzeby sił powietrznych zaskakująco szybko przyjęły się na ulicach i w tradycyjnych codziennych stylizacjach użytkowników.

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban czy okulary korekcyjne swoją popularność zawdzięczają uniwersalności. Oznacza to, że pasują one każdemu i współgrają z każdym typem urody. Polecamy je osobom o twarzy okrągłej, kwadratowej, ostrych czy delikatnych rysach. Aviatory w metalowej oprawce wciąż uznawane są za najbardziej stylowe. Jednak wiele osób sięga też po modele z lustrzanymi soczewkami czy w wyrazistych czarnych oprawach. Odwiedź nasz salon i przymierz interesujące Cię klasyczne modele lub sięgnij po oryginalne zestawienia kolorów. Chcesz poczuć się wyjątkowo i dopełnić sportowy strój? Szukasz pilotek, które doskonale sprawdzą się nawet podczas wyjątkowo słonecznego dnia? Zapraszamy do nas! Nasz pracownik z przyjemnością przedstawi Ci ofertę salonu i pomoże dobrać najlepszy kształt i model oprawek.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz okulary korekcyjne w Poznaniu oraz okulary przeciwsłoneczne w Poznaniu. Z pewnością znajdziesz interesujące Cię oprawki!