zalOOkaj do nas!

Galeria Mallwowa
ul. Malwowa 162
t: +48 531 336 907
salon@rospara.pl

Galeria Młyńska
ul. Młyńska 5, Oborniki
t: +48 531 648 289
mlynska@optykwielkopolski.pl

Optyk Wielkopolski
ul. Lipowa 6/1, Oborniki
t: +48 792 111 940
salon@optykwielkopolski.pl

Szukaj

Rospara Optyk
Rospara_o

Bottega Venetta

Dyskrecja, jakość i niezrównane rzemiosło – Bottega Veneta ustanowiła nowy standard luksusu od czasu jej powstania w regionie Veneto we Włoszech w 1966 roku. Opierając się na tradycjach włoskich mistrzach rzemieślniczych, projektanci tego domu tworzą z niezwykłą dbałością o szczegóły i wysoką precyzją i nieustępliwy perfekcjonizm. W atelier Bottega Veneta – w XVIII-wiecznej willi w Montebello Vicentino – swoimi rękami, oczami i sercem zamieniają rzemieślnicze rzemiosło w sztukę.

Bottega Veneta oferuje ponadczasowe, eleganckie, autentyczne okulary przeciwsłoneczne i oprawki korekcyjne dla kobiet i mężczyzn. Charakterystyczny język designu, spójny w całej kolekcji, sezon po sezonie przywołuje charakterystyczny dla marki motyw splotu skóry: intrecciato.

Kolekcja okularów jest wytwarzana ręcznie we Włoszech i Japonii, aby zagwarantować bezkompromisową jakość i trwałe piękno. Proces produkcyjny łączy w sobie tradycyjne metody produkcji, które koncentrują się na rękach rzemieślników, z nowoczesnymi technologiami, co skutkuje wyjątkowym kunsztem i unikalnymi detalami